Hakkımda


Uğur Bozdogan

Web Tasarım - Grafik tasarım
Fotoğrafçılık
Seo Hizmetleri

Kısaca...
Merhaba

Ben Uğur. 1978 yılında Ankara’da doğdum. Kamu yönetimi bölümünde okudum. Çocukluğumun başından bu yana inşaat işleride dahil olmak üzere değişik işlerde çalıştım. Bilgisayar teknisyeniyim ve elektronik aletlerle aram iyidir. 

Sıradan hobilere sahibim. Sinema, müzik, tiyatro gibi etkinlikler dışında etkin olarak yaptığım doğa yürüyüşleri, amatör fotoğrafçılık hobilerim arasında. Kendo maçlarını seyretmekten büyük keyif alıyorum. Hayvanları ve doğayı seviyorum. Yeni insanlarla tanışmak ve karşılıklı bilgi alışverişi yapmak benim için büyük bir tutku. Hayalim ulaşabildiğim kadar insana ulaşıp, imkanlarım dahilinde onlara ihtiyaçları olan her konuda yardım etmek.

Uzun yıllar seyahat imkanı bulamadım. Bu sırada kendimi bulunduğum yerde kendimi yabancı gibi hissediyordum. Amacının farkında olmadan Türkiye içinde ufak geziler yapmaya başladım. Ve anladım ki bu yolculukların sebebi, yaşadığım şehirde kendimi evimde hissetmemem. Ait olduğum yeri bulmam gerektiğini düşünerek seyahatlerimi genişlettim. Bir gün, bir arkadaşım Güney Amerika seyahati fikri ile karşıma çıktı. Bu kaçırılmaz bir fırsattı benim için ve düşünmeden biletimi aldım. Çalıştığım işyerim bu gezi için kullanmak istediğim ve yasal hakkım olan yıllık iznimden 1 haftalık kısmı vermeyi reddetti. Bu nedenle istifa etmek zorunda kaldım. Ait olduğum yeri ararken karşıma çıkan tüm engelleri aşmaya kararlı olduğumun bir göstergesi olarak düşünüyorum bu olayı.

Seyahat ederken karşılaştığım zorluklardan bence en zor olanı yabancı dil bilmemem. Şu an ingilizce İspanyolca öğrenmeye çalışıyorum. Diğer insanlarla anlaşmakta zorlandığımda tercüme için programdan yardım alıyorum.

Hayat hepimize zaman zaman komplike ve zor yanlarını gösterebiliyor. Mutluluk ve huzur ise çok yakınımızda.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.